PROJECT MANAGER


Mária Majerhoferová

"Úspech závisí z 5% od šťastia, 30% stojí na dobrej príprave a 65% vyplýva z dôslednej realizácie. Želaný výsledok sa však na 100% nedostaví, ak chýba to najdôležitejšie - správni ľudia na správnom mieste."

Pozícia: Projektový manažér

Po úspešnom ukončení SPU v Nitre, študijného programu verejnej správy a regionálneho rozvoja, absolvovala dvojročné medzinárodné štúdium "International Master of Science in Rural Development and Agricultural Economics" na univerzitách v Arkansase, Berlíne a Ghente.

V spoločnosti SHIFT a.s. pracuje na pozícii projektového manažéra, so zameraním na projekty v oblasti obnoviteľných zdrojov energie.


Tvorí súčasť projektového teamu SHIFT a.s., kde sa podieľa na realizácii projektov doma a v zahraničí. V súčasnosti zodpovedá za analýzu projektov, prípravu dokumentácie, rozpočtu a biznis plánov, komunikáciu s investormi, bankami, dodávateľmi, technickými a právnymi poradcami. Veľkým prínosom  je výborná (odborná) znalosť anglického jazyka.

Pracovitosť a snaha po poznaní jej do budúcnosti dávajú predpoklady na analýzu zložitých a rozvetvených investičných tém. 
copyright © SHIFT, a.s.   |   design: outflow technologies
O NAS   |   PORTFOLIO   |   TEAM   |   NEWS   |   KONTAKT